VIDEO/ Elvana Gjata i zbulon këngëtarit Stine një talent që na habiti të gjithëve

VIDEO/ Elvana Gjata i zbulon këngëtarit Stine një talent që na habiti të gjithëve

17:34, 29/11/2018

Ai është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptare, me shumë vite në skenë dhe më shumë hite mbi shpatulla.

Bëhet fjalë për kantautorin e talentuar Stine, i cili vetëm pak ditë më parë ka deklaruar se ka vendosur të largohet nga Shqipëria për një periudhë kohe.

Gjithsesi u desh një nga këngët e njohur të Elvana Gjatës, pikërisht ajo e titulluar “Xheloz”, që të na zbulonte një tjetër talent të Stine, pasi nuk e dinim që i binte kaq bukur violinës.

Përmes një videoje në Instagram, ku shihet bashkë me një mikun e tij, Stine tregon se është profesionist i violinës. “Kur s’ke çfarë bën në studio i biem ndonjëherë në qafë edhe violinës”, shkruan këngëtari ndërkohë që improvizon me violinë këngën e Elvana Gjatës me titull “Xheloz”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco