FOTO/ I dolën të brendshmet në Komisionin parlamentar, flet për herë të parë deputetja shqiptare

FOTO/ I dolën të brendshmet në Komisionin parlamentar, flet për herë të parë deputetja shqiptare

16:57, 29/11/2018

Duda Balje, konsiderohet si deputetja më e bukur e Kuvendit të Kosovës.

“Jam e bukur sepse, jam e kënaqur me veten kështu si jam” shprehet ajo teksa është e ftuar në programin “Ftesë në 5” .

Nënë e tre fëmijëve, ajo tregoi për pasionin e saj, palestrën. Si dhe për sekretet e një gruaje, e cila kujdeset për veten, familjen dhe komunitetin.

Dude Balja është bërë shumë herë kryefjala e mediave rozë për shkak të ekspozimit të formave të saj.

Deputetja e Parlamentit të Kosovës kohët e fundit u komentua shumë. Kjo për shkak të veshjes që mbante në një takim të Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazinë Gjinore, Persona të Pagjetur dhe Peticione. Në këtë komision ajo mban pozicionin e kryetares. Në foton e publikuar deputetes i dukeshin të brendshmet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco