FOTO/ Krishtlindjet në shtëpinë e Ronaldos, zbukurime pa fund

FOTO/ Krishtlindjet në shtëpinë e Ronaldos, zbukurime pa fund

15:07, 29/11/2018

Arusha, drerë, elfë, kukulla bore dhe pako të vogla të ndriçuara, në shtëpinë  Cristiano Ronaldo-s ka mbërritur Krishtlindja. 

Georgina Rodriguez e tregon me krenari në Inastagram një foto me fëmijët përpara një kukulle të Babagjyshit të vitit të ri dhe dekorimet e reja për krishtlindje të cilave të vegjlit Eva, Mateo dhe Alana nuk mund t'u rezistojnë.

' U argëtuam shumë  duke blerë  zbukurimet e Krishtlindjeve për shtëpinë tonë të re në Torino. Dhe u kënaqem shumë duke ditur që ishim duke mbështetur për një qëllim të drejtë",shkruan gruaja e ardhshme e Cristiano Ronaldos, duke treguar zbukurimet dhe dritat që janë vendosur nën dritaret e mëdha me pamje nga kryeqendra piemonteze.

Nuk mungon një bredh i bardhë dhe Babagjyshi i Viti të ri të ulur në fron. Nuk ka dyshim, familja e madhe e Ronaldos është përfshirë nga klima e festës.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco