Era Istrefi sqaron situatën për FOTON që ngjalli reagime të shumta

Era Istrefi sqaron situatën për FOTON që ngjalli reagime të shumta

14:36, 29/11/2018

Një fotografi e publikuar nga Era dhe Nora Istrefi, ku urojnë shqiptarët për 106 vjetorin e Pavarësisë ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit.

Image

Duke mbajtur plis në kokë dhe duke bërë shqiponjën me duar në Akropolis , bëri që shumë nga fansat të indinjuar se kjo është një fyerje e madhe për dy shtetet.

Pas shumë komenteve ka ardhur dhe reagimi i Erës e cila  shpjegon se kjo ishte një rastësi.

Ndodhi që unë të jem këtu në një udhëtim biznesi, unë po festoj ditën e Pavarësisë së Shqipërisë këtu. Unë jam një artiste dhe jo një politikane. Unë i dua të gjitha vendet dhe dëshiroj paqen për të gjithë. Këtu ka vetëm dashuri dhe respekt për ju dhe vendin tuaj të bukur. Le të qëndrojmë së bashku, të mos lejojmë asgjë dhe asnjeri të hyjë mes nesh, njerëzve në të gjithë botën. Paqe!”, ka shkruar këngëtarja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco