FOTO/ Zbulohen datat kur do të mbahet ‘Kënga Magjike’ këtë vit

FOTO/ Zbulohen datat kur do të mbahet ‘Kënga Magjike’ këtë vit

13:56, 29/11/2018

Këtë vit është edicioni i 20-të i festivalit të ‘Këngës Magjike’ ku këngëtarët konkurojnë me njeri –tjetrin  për çmimet e shumta dhe vendin e parë.

Faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instgram ka bërë të ditur së fundmi datat kur do të mbahet edicioni i 20-të.

‘Ne Pallatin e Koncerteve, ne datat 5 dhe 6 dhjetor jane netet gjysmefinale te Kenga Magjike, edicioni 20-te. Data 8 dhjetor do te jete edhe finalja e madhe e Festivalit. Biletat i gjeni prane Pallatit te Koncerteve’ është njoftuar në rrjetin social.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco