FOTO/ E ka gjithë fytyrën me silikon, Aurela Hoxha shokon me deklaratën: Kam fobi nga njerëzit e shëmtuar

FOTO/ E ka gjithë fytyrën me silikon, Aurela Hoxha shokon me deklaratën: Kam fobi nga njerëzit e shëmtuar

16:41, 13/11/2018

Një deklaratë shokuese ka dalë sot nga goja e modeles së njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” në rubrikën “Flakë fare”, ku ajo foli për karrierën si modele dhe gjithashtu edhe për jetës e saj private.

Një ndër pyetjet e moderatori ishte, nëse i paragjykonte njerëzit nga pamja e jashtme. Por përgjigja e Aurelës nuk pritej, kur dihet që për të patur pamjen aktuale të saj, asaj është dashur t'i nwnshtrohet disa ndërhyrjeve kirurgjikale!

“Realisht po. Do doja të thoja jo, por i kam fobi nga njerëzit e shëmtuar. Mami ma thotë gjithmonë, se kisha një lloj si frikë nga njerëzit jo shumë të bukur. Mami më tregon, që në klasë të parë kishte një zotëri të shëmtuar, që kishte shtëpinë afër nesh dhe unë ndërroja rrugën, sepse kisha frikë ta shihja. Unë kam fobi njerëzit e shëmtuar”, u shpreh modelja Aurela Hoxha.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Keti14/11/2018 21:11

Po ti qenke ska dal moj cupe, ci ke bere vetes, Ska njerez te shemtuar, ka shpirt te keq, Lere fytyren si ta la bere nana, do jesh me e bukur

Shto koment