FOTO/ Grida Duma ndryshon look, lamtumirë flokët e errët

FOTO/ Grida Duma ndryshon look, lamtumirë flokët e errët

11:10, 13/11/2018

Grida Duma është një nga figurat më të njohura të Partisë Demokratikë.

Ajo ftohet shpesh në panele televizive, në të cilët jep analizat e saj lidhur me fenomenet e ndryshme e sidomos situatën politike.

Por tashmë në panelet televizive do të shohim një Grid krejt tjetër përsa i përket look-ut të saj.

Parukieri i saj Olti Shulla ka publikuar fotot e transformimit të deputetes, e cila duket e mahnitshme.

 Flokët e errët ishin ata që e identifikonin politikanen, por tashmë Grida shihet me baluke dhe flokët me fije tërësisht me një look të ri.

Grida njihet si një nga femrat më tërheqëse të politikës dhe më gjerë, të gjithë ekranit shqiptar.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment