Moderatorja e njohur shqiptare bën kërcimin seksi në tub, që  'çmendi’ publikun

Moderatorja e njohur shqiptare bën kërcimin seksi në tub, që 'çmendi’ publikun

23:28, 22/10/2018

Ajo është një ndër moderatoret më seksi shqiptare dhe la jetën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për t’iu përkushtuar pasionit dhe profesionit të saj.

Gazetarja e njohur sportive, Leila Kraja prej disa javësh konkurron në “Dance With Me” në sfida të ndryshme kërcimi ku partner ka këngëtarin Robert Berisha. Çifti në fjalë i dhuroi publikut mbrëmjen e sotme një kërcim shumë të nxehtë.

Roberti dhe Lei ngritën temperaturat në skenë, duke performuar në tub. Moderatorja shfaqej e veshur me një body në ngjyrë gri, ndërkohë që lëvizte në mënyrë sensuale. Por edhe Roberti nuk mbetej pas, i veshur vetëm me një palë pantallona, ku binin në pah muskujt dhe tatuazhet në trup.

Ata u vlerësuan nga juria për guximin dhe performacën, duke rrëmbyer edhe kupën e mbrëmjes. Ndërkohë që Kledia Kadiu zbuloi se Leila i kishte kërkuar ndjesë paraprakisht për performancën.

“Po, i kërkova ndjesë se nuk e dija si do të performoja se është hera ime e parë. Por i kërkoj ndjesë edhe familjes time, por është për hir të spektaklit” –tha Leila.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco