FOTO/ Çfarë bukuroshi la kjo seksbombë për një burrë 40-vjeçar

FOTO/ Çfarë bukuroshi la kjo seksbombë për një burrë 40-vjeçar

20:15, 22/10/2018

Sipas mediave ata janë ndarë psa 18 muajve lidhje, kur Rachel kishte “cicëruar në Twitter se çifti ka vendosur të “ecë në rrugë të ndara”.

Ylli i “Love Island” Rykard Jenkins është detyruar të mohojë tradhtinë ndaj të dashurës se tij Rachel Fentom për të cilën tha se ajo u nda nga ai shkaku i një mashkulli tjetër

Madje për çiftin u tha se i kanë dhënë fund lidhjes se tyre që nga e hëna e kaluar.

Mirëpo, sot Rykard Jenkins është detyruar që të mohojë këto të dhëna se e ka tradhtuar ish bukuroshen e tij, duke thënë se ajo është në lidhje me një burrë në moshë të mesme, rreth 40 vjet, apo 15 vite më e madhe se ai.

Image

Rykard i është kundërpërgjigjur një fansi duke i thënë se ai nuk e ka tradhtuar të dashurën 25 vjeçare.

Por, ajo ka dashur të shkojë me një burrë që është mbi moshën 40 vjeçare dhe se ai “asnjëherë nuk e ka tradhtuar atë dhe se gjithmonë ka qenë besnik ndaj saj”.

Ky ishte  çifti më i përfolur në reality show-un, “Love Island” dhe më poshtë do të shikoni disa foto të nxehta të tyre gjatë një dalje në plazh këtë vit së bashku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco