FOTO/ Lori Hoxha vendos të jetoj në vëndin që të gjithë e ëndërrojmë

FOTO/ Lori Hoxha vendos të jetoj në vëndin që të gjithë e ëndërrojmë

14:15, 22/10/2018

Tre ditë më parë Lori Hoxha festoi 25 vjetorin e lindjes.

Në Instagram postoi foto ku tregoi se ndodhej në Londër dhe të gjithë menduan se kishte shkuar atje për të festuar ditëlindjen.

Image

Mirëpo postimet e fundit na treguan se ajo po nis një jetë të re larg Shqipërisë.

Lori publikoi disa prej dhuratave që kishte marrë prej mikeshave të saj, ndërsa njëra prej tyre i përmend shtëpinë e re.

'Gëzuar ditëlindjen Lor.Të gjeshë një dhuratë për ty është shumë e vështirë, pasi ti pothuajse ke gjithçka.Shpresoj që bluza të të mbaje ngrohtë, vëthët të duken mirë dhe mendoj se të duhet dhe një varëse për çelsat e shtëpise tënde të re.Të dua’- ishte shënimi i mikeshës që Lori e ndau me të gjithë në Instastoryn e saj, duke lënë të kuptohet se tashmë do të zhvendoset në Londër.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment