FOTO/ Del pa mbathje, JLo i  ‘çmend’ të gjithë me fotot e saja të fundit

FOTO/ Del pa mbathje, JLo i ‘çmend’ të gjithë me fotot e saja të fundit

11:03, 22/10/2018

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez është një ndër femrat me seksi në botë.

Ajo adhurohet nga miliona vetë nga e gjithë bota si dhe numëron qindra hite të pavdekshme.

Si gjithmonë ajo është komentuar për format e saja bombastike që gjen momentin dhe i ekspozon ghjithmonë.

Të njejtën gjë ka bërë dhe se fundmi ku shfaqet tejet seksi e veshur me një fustan mustardë dhe pa mbathje.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco