VIDEO/ ‘Kafshime të lehta në faqe’ kapet Alban Hoxha duke flirtuar me një tjetër

VIDEO/ ‘Kafshime të lehta në faqe’ kapet Alban Hoxha duke flirtuar me një tjetër

09:59, 22/10/2018

Para disa kohësh në media u përfol se portieri i kombëtares Alban Hoxha dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishin ndarë.

Image

Shkak për këtë ishte bërë tradhëtia e Albanit.

Megjithatë Çiljeta i mohoi këto zëra duke publikuar një video në profilin e saj me partnerin duke treguar se janë akoma bashkë.

Mirëpo ky i fundit është filmuar në njërin prej klubeve më të frekuentuar të kryeqytetit duke flirtuar me një vajzë.

’Përshëndetje, unë e njohë atë vajzë dhe Albani e kafshoi lehtë në faqe.Ishin tek A­...’ ka shkruar vajza që ka parë skenën në videon e dërguar në ‘Joq’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco