FOTO/ Wow sa seksi duket Rashel Kolaneci duke luajtur golf

FOTO/ Wow sa seksi duket Rashel Kolaneci duke luajtur golf

14:27, 11/10/2018

Modelja e cila është e njohur për format e saja seksi së fundmi e kemi parë të kërcëj në spektaklin’ Dance with me’.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram dhe  më e komentuara për momentin në mediat rozë.

Ditën sotme modelja ka publikuar një foto ku shihet duke luajtur golf, ajo duket shumë seksi, joshëse dhe provokuese.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Like nese te pelqen golfi????????????????????

A post shared by Raimus ™???? Goddess???? (@rashelkolaneci) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment