FOTO/ Noizy dhe Varrosi të kënaqur numërojnë milionat e marra nga...

FOTO/ Noizy dhe Varrosi të kënaqur numërojnë milionat e marra nga...

12:55, 11/10/2018

Reperët e OTR, Noizy dhe Varrosi, kanë shënuar sukses të konsiderueshëm me projektin e ri.

Noizy vendosi të publikonte këngën me Varrosin edhe pse kishte paralajmërime për këngën me Dafinën.

 “Meksikane” titullohet projekti i dyshes me një klip mjaft ekzotik e cila ka dy ditë që është publikuar dhe ka marrë mbi 1 milion klikime.

Varrosi dominon në këtë projekt duke performuar edhe refrenin.

Teksti u punua nga Noizy dhe Varrosi, kurse muzika nga BledBeats.

Videoklipi u realizua nga AtlazFilms.

Noizy pati verë të suksesshme, por hitin ja solli Raf Camora me projektin “Toto”.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco