FOTO/ Shqiptarja hyn në listën e 12 femrave më seksi në botë

FOTO/ Shqiptarja hyn në listën e 12 femrave më seksi në botë

11:45, 11/10/2018

Modelja shqiptare Tika Camaj është hyrja e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria's Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco