FOTO/ E ngacmoi në Instagram burri i moshuar, vajza e Niko Peleshit i bën namin

FOTO/ E ngacmoi në Instagram burri i moshuar, vajza e Niko Peleshit i bën namin

13:59, 14/09/2018

Vajza e politikanit  Niko Peleshit është një prej personazheve shumë të ndjekur në Instagram.

Në profilin e saj Aleksia publikon shpesh foto duke tërhequr vëmëndjen më linjat dhe bukurinë e saj.

Image

Ditën e sotme, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, një i moshuar e ka ngacmuar atë.

‘Të kem afër tani’ – i shkruante ai.

Mirëpo Aleksia nuk ja ka përtuar, duke i publikuar foton e një burgu.

‘Dukesh mosha e gjyshit tim, dashke dhe këtë afër më duket’ –ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet se e kishte fjalën për burgun.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment