FOTO/ Morena Taraku publikon foton me gjysmën tjetër të saj

FOTO/ Morena Taraku publikon foton me gjysmën tjetër të saj

13:28, 14/09/2018

Ditën e sotme e ëma e Morena Tarakut ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta kujtojë me një foto prekëse.

Foto shfaq gjysmën e fytyrës së këngëtares dhe gjysmën e fytyrës së mamit të saj.

“Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar ajo në foton në fjalë.

Mamaja e këngëtares është ndarë nga jeta prej vitesh, por Morena e kujton gjithmonë me postime apo dedikime kushtuar asaj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment