Si na e tregon versionin e  tij “open mind”  këngëtari Zayn Malik

Si na e tregon versionin e tij “open mind” këngëtari Zayn Malik

10:58, 10/08/2018

Këngëtari, kompozitori dhe modeli  anglez Zayn Malik na ka treguar në Instagram versionin që  ka për “open mind” të  pikturuar.

Image

Në foto duket kengëtari i pikturuar aq mjeshtërisht nga ai,me kokën e hapur.

Pikturën këngëtari e ka ilustruar me epitetin”open mind”.

Shohim që kengëtari e ka vendosur mëndjen në kufijt e pashtershme të imagjinatës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment