FOTO/ Uouuu! Demi, kaq e paparë me bikinit metalikë… dhe sa shpërthyese

FOTO/ Uouuu! Demi, kaq e paparë me bikinit metalikë… dhe sa shpërthyese

23:51, 12/07/2018

Demi Rose nuk është e turpshme kur vjen puna për të treguar “asetet” e saj në rrjetet sociale.

Modelja që është bërë shumë e famshme kohët e fundit shfaqi format e saj bombastike në Instagram ditën e enjte.

E veshur me bikini më të vogla sesa “asetet” e saj të mëdha, Demi duket shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment