FOTO/ Greta Koçit, shikonin çfarë dhurata i ka bërë Xhensilës dhe vajzës e saj

FOTO/ Greta Koçit, shikonin çfarë dhurata i ka bërë Xhensilës dhe vajzës e saj

23:40, 12/07/2018

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë një emër shumë të veçantë, e që është Ajka.

Përveç nga familjarët dhe miqtë, Xhensila dhe Besi kanë marrë urime edhe nga kolegët e tyre.

Është Greta Koçi ajo, e cila përveç se uroi prindërit Kallaku, bëri për ta një dhuratë modeste, të cilën e shpërndau në rrjetet sociale. Fjala është për një tufë lulesh dhe tullumbace ngjyrë rozë!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment