Edi Rama uron Kroacinë, në FOTO me Kolindan

Edi Rama uron Kroacinë, në FOTO me Kolindan

23:31, 11/07/2018

Kreyministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka uruar presidentet e Kroacisë për fitoren kundër Anglisë në gjysmëfinale.

Kroatët mposhtën Anglinë me rezultat 2-1, me golat e Mandzukiç dhe Perisiç kurse për Anglinë shënoi Trippier.

“Photo of the day”, ka shkruar Edi Rama në foton që ka postuar në rrjetet sociale, e ku shihet në foto bashkë presidenten kroate Kolinda Grabar Kitaroviç.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco