Aksidentohet aktori i famshëm George Clooney, dërgohet në spital me urgjencë. Ja FOTOT

Aksidentohet aktori i famshëm George Clooney, dërgohet në spital me urgjencë. Ja FOTOT

22:33, 11/07/2018

Një burrë plak italian i ka dalë përballë George Clooney, i cili ishte duke ngarë një motoçikletë në Sardenjë.

Ai ka thënë se nuk e ka parë aktorin, që vinte rrugës me motoçikletë dhe i ka dalë përpara, pasi dielli i binte në sy dhe nuk mund të shihte asgjë.

Antonelli Viglino, 65 vjeç kishte filluar t’i dilte në rrugë, kur George Clooney i ishte afruar shumë atij dhe nuk ka mundur ta ndalë më herët motoçikletën, pasi ishte në një shpejtësi prej 60 kilometra në orë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment