Nëse e jeni me ‘zemër të dobët’, më mirë mos i shikoni këto 10 FOTO të Irina Shayk

Nëse e jeni me ‘zemër të dobët’, më mirë mos i shikoni këto 10 FOTO të Irina Shayk

17:27, 13/06/2018

Irina Shayk është një nga modele më të bukura dhe më seksi të viteve të fundit në botë dhe njëkohësisht shumë e famshme, jo vetëm për profesionin, por edhe për lidhjet e saj të dashurisë, atë me ylli e Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, dhe aktorin e njohur të Hollivudit, Bradley Cooper  dhe  

Bukuroshja ruse së fundmi ka ekspozuar atë në mënyrë të përkryer trupin e saj, ndërsa ishte veshur me të brendshme të zeza.

Por ashtu engjëlli 32-vjeçar i “Victoria’s Secret” dukej e mahnitshme, ndërsa qëndronte e shtrirë në krevat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment