Motrat Kardashian djegin rrjetin me këto FOTO

Motrat Kardashian djegin rrjetin me këto FOTO

16:53, 13/06/2018

Kim Kardashian dhe motra e saj Kylie kanë arritur dje në Los Anxhelos, ku pritet të bëjnë një set të ri fotografik. Motrat janë veshur me rroba pothuajse identike dhe treguan trupat e tyre seksi.

Kim është parë duke ndryshuar shumë veshje në një kohë të shkurtër gjatë ditës.

Motra e saj Kylie, më parë ishte kritikuar, se e kopjonte Kimin, sepse ajo vishte shumë shpesh rroba të njëjta me të, por kësaj radhe ato kanë dalë të dyja bashkë, me veshje gati identike.

Kylie kohët e fundit fshiu të gjitha fotot e vajzës së saj nga mediat sociale, ndërsa Kim vazhdon të postojë rregullisht foto të fëmijëve të saj.

Kohët e fundit ajo postoi një fotografi, në të cilën shihet në shtrat me tre fëmijët e saj, North, Saint, dhe Chicago.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment