Astrologe Meri ka lajme të këqija për këto dy shenja të Horoskopit

Astrologe Meri ka lajme të këqija për këto dy shenja të Horoskopit

16:41, 13/06/2018

Astrologe Meri njofton se sot "Mërkuri" do jetë afër me asteroidin "Quaor" i cili është si një rreze drite mbas kaosit.

Një ndikim i ngadaltë por i thellë do na shoqërojë edhe sot dhe do na sjellë fuqi si udhërrëfyes vendimesh. Meri ka lajme të mira në përgjithësi për të gjitha shenjat, por dy prej tyre duhet të kenë kujdes.

Virgjëresha duhet të ketë kujdes nga manipulimet ndërsa Shigjetari do përballet me një vështirësi.

"Virgjeresha duhet te kete kujdes dhe te mos bjere ne manipulime apo ne mungese optimizmi pasi edhe pak ka mbetur nga rruga e veshtire"

"Shigjetari mund te kete perballje nje marreveshje te veshtire apo nje partner te veshtire ku do mund te fitojne dominancat", njofton Meri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment