Rihanna shkëlqen në daljet në Londër

Rihanna shkëlqen në daljet në Londër

08:37, 24/05/2018

Herën e fundit që qëndroi në Londër, ishte në një vizitë sekrete me të dashurin e saj Hassan Jameel.

E kësaj radhe Rihanna do t’ju tregojë të gjithëve që po e shijon Londrën, dhe atë duke shkëlqyer për vete.

Ajo është parë orët e para të së mërkurës duke dalë nga klubi i natës Mayfair, ku shijoi muzikën me shoqërinë e saj.

Këngëtarja kishte të veshur një këmishë të bardhë dhe fund të shkurtër nga xhinsi, të cilat i kombinoi me një palë take të bardha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment