Avicii-t i jepet lamtumira e fundit!

Avicii-t i jepet lamtumira e fundit!

08:10, 24/05/2018

Më 20 prill u nda tragjikisht nga jeta Tim Bergling në Muscat, Oman ndërsa ishte me pushime.

Dj dhe producentit të ndjerë, i njohur me emrin Avicii do t’i jepet lamtumira e fundit nga familarët dhe miqtë e tij. Ai u nda në mënyrë të parakoshme nga jeta në moshën 28-vjeçare dhe autopsitë kanë dalë në përfundimin se ai është vetëvrarë.

Familjarët e tij janë shprehur për median se kanë vendosur që funerali i Avicii të mbetet privat pa praninë e gazetarëve apo mediave të ndryshme. Ata kanë kërkuar të rrespektohet ky vendim në një deklratatë të publikuar së fundmi nga përfaqësues të tij për “Variety”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment