Christina Aguilera dhe Demi Lovato sjellin duetin e ri

Christina Aguilera dhe Demi Lovato sjellin duetin e ri

07:49, 24/05/2018

Është publikuar kënga më e re e kënduar nga Christina Aguilera dhe Demi Lovato, me titull “Fall In Line”.

Kënga është pjesë e albumit të ardhshëm të Christina’s që quhet “Liberation” e i cili do të dalë më 15 qershor.

Më poshtë ndiqeni videon e projektit të dy femrave shumë të famshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment