FOTO/ Kim Kardashian çmend rrjetin, ja fotoja përvëluese

FOTO/ Kim Kardashian çmend rrjetin, ja fotoja përvëluese

06:40, 23/05/2018

Kim Kardashian ka zgjedhur që të ndez rrjetin me një foto superseksi

Bukuroshja është në një fushatë të re për të promovuar linjën e saj të parfumeve dhe për këtë ajo ka bërë një foto ashtu sikurse di ajo, tërësisht të zhveshur.

Fotoja më t’u postuar nëpër rrjetet sociale ka bërë xhiron nëpër internet për shkak se konsiderohet si njëra prej fotove më të nxehta që pasanikja dhe miliarderja ka bërë këtë pranverë nëpër rrjetet sociale.

Në fakt, Kim gjatë këtij viti nuk ka postuar ndonjë foto nudo, por kjo e fundit tregon se ja ka vlejtur pritja për bukuroshen dhe njërën prej femrave më të përfolura në botë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment