FOTO/ Oriola do të ju lërë pa gjumë, hap këmbët dhe tregon gjoksin

FOTO/ Oriola do të ju lërë pa gjumë, hap këmbët dhe tregon gjoksin

22:28, 22/05/2018

Qëndroi larg vëmendjes së rrjeteve sociale për disa ditë, por rikthimi është më i nxehtë nga se pritej. 

Oriola Marashi ka përshëndetur fansat e saj me një video mjaft tunduese. 

Ajo mban veshur një bluzë që jo vetëm i nxjerr jashtë  barkun e palestruar por dhe gjoksin e saj të madh.

Për të shtuar më tepër zjarrin, Oriola mbyll videon me një hapje këmbësh.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment