VIDEO/ A e donte burri yt nusen të virgjër? Kejvina vë në siklet Almeda Abazin

VIDEO/ A e donte burri yt nusen të virgjër? Kejvina vë në siklet Almeda Abazin

22:29, 21/04/2018

Prej më shumë se një viti, Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, kurorëzuan ne martesë lidhjen e tyre të dashurisë, ndërkohë që ish-misi prej pak kohësh ndodhet në Tiranë pasi po prezanton një spektakël. Sot ajo ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” nga ku nuk i shpëtoi pyetjes “pikante” të velinës Kejvina Kthella.

Ajo ka vënë në siklet ish-misin duke e pyetur nëse edhe bashkëshorti i saj e kishte dashur gruan të virgjër, ndërsa Abazi u përgjigj se Tolgahan ka qenë i dashuri i saj i parë.

Kejvina Kthella: Thonë që burrat turq janë me namuz dhe i duan nuset e virgjëra. A e donte edhe Tolgahan nusen të virgjër?

Almeda Abazi: Kjo është një gjë shumë personale që nuk do të doja t’i jepja përgjigje, por i dashuri im i parë, tamam-tamam, është Tolgahan.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment