FOTO/ Do qeshni me lot! Fustanet më të pazakontë të dasmave

FOTO/ Do qeshni me lot! Fustanet më të pazakontë të dasmave

18:04, 21/04/2018

Ceremonia e dasmës është e veçantë për çdo çift dhe për këtë dëshirohet perfeksion edhe në detajet më të vogla. Një aksesor shumë i rëndësishëm për nuset është fustani. Megjithatë, ka edhe raste kur jo gjithçka shkon mirë...

“CNN Turk” sjell një fotogaleri me “fustanet më të çuditshme të dasmave”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment