FOTO/ Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

FOTO/ Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

18:12, 13/03/2018

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur

E nëpërmjet këtij imazhi ata e kanë dëshmuar, se kanë një miqësi shumë të afërt me njëri-tjetrin. Kjo nuk është hera e parë, që Bleona dhe Kastro shihen bashkë.

Ju kujtjomë se Bleona së fundmi ishte emri më i komentuar në media shkak i zhveshjes së tepruar teksa parakalonte në ceremoninë ‘Oscars’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment