Bukuroshja shqiptare ndez rrjetin, kjo FOTO do t’ju heqĂ« trurin...!

Bukuroshja shqiptare ndez rrjetin, kjo FOTO do t’ju heqĂ« trurin...!

17:45, 13/03/2018

Modelja shqiptare me famĂ« botĂ«rore ka ndezur rrjetin me publikimin e saj. Çdo postim i Tika Camajt, sidomos ato shkĂ«putur nga setet fotografike janĂ« tĂ« parezistueshme.

Modelja e Victoria Secret’s ka pozuar me njĂ« fustan veror, duke nxjerrĂ« nĂ« pah linjat e saj perfekte.

Kohët e fundit modelja ishte duke pushuar në Kolumbi. Ajo ndau momente argëtuese dhe nga një dasmë, ku ishte e ftuar atje. Modelja shqiptare me këtë foto ka ngjallur reagime.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment