Dafina Zeqiri poston FOTOT më të nxehta të saj, është e zhveshur

Dafina Zeqiri poston FOTOT më të nxehta të saj, është e zhveshur

22:29, 23/02/2018

Dafina Zeqiri ka realizuar këto ditë disa foto sesion të nxehta.

Por sonte këngëtarja e ka postuar një foto në Instastory, që me të vërtetë është shumë e nxehtë.

Ajo ekspozon një pjesë të tërë të gjirit të saj, ndërsa poston tërësisht e zhveshur sipër dhe një fustan të shkurtë poshtë.

Daffy që ka realizuar këngën “Ti e din” para një muaji më sa duket është në xhirime të ndonjë spoti të ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment