Rozana Radi thumbon për fustanin e Dua Lipës: E kemi veshur para një viti...!

Rozana Radi thumbon për fustanin e Dua Lipës: E kemi veshur para një viti...!

21:54, 23/02/2018

Performanca e Dua Lipës në tapetin e kuq në eventin ‘Brit Awards’ u komentua më të madhe nga mediet e huaja dhe ato shqiptare.

Nuk kanë qenë të pakta në numër shkrimet, ku u tha se Dua do të shërbejë si inspirim këngëtareve shqiptare me këtë veshje.

Dhe një nga lajmet e tilla bëri, që Rozana Radi të reagojë.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi, ku shihet fustani Duas dhe një foto e saj, ku shihet e veshur me një fustan të ngjashëm si këngëtarja me famë botërore.

Fotografisës Rozi ia sqarim një shkrim, ku tha se ka një vit që ka kaluar, që kur ajo ka stiluar dhe veshur një fustan të tillë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment