Shën Valentini i VIP-ave më të famshëm në botë, si i kanë uruar fansat dhe partnerët

Shën Valentini i VIP-ave më të famshëm në botë, si i kanë uruar fansat dhe partnerët

23:24, 14/02/2018

Nuk mund t’i shpëtonte vëmendjes së mediave sot, moria e urimeve nga personazhet më të njohur botëror. Urime për partnerët ose thjesht urime drejtuar fansave, ja çfarë kanë postuar VIP-at.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment