FOTO/ Këngëtarja e njohur heq dorë nga dietat dhe është më e lumtur se kurrë

FOTO/ Këngëtarja e njohur heq dorë nga dietat dhe është më e lumtur se kurrë

23:14, 14/02/2018

Ajo gjithmonë ka folur hapur me fansat e saj për vështirësitë që ka kaluar.

Këngëtarja e njohur ka pranuar që ka luftuar për të dashur trupin e saj e në një intervistë për revistën People së fundmi, tha që kishte hequr dorë nga dietat.

Demi Lovato u shpreh që të paturit vetëbesim është një vështirësi e përditshme por ajo është më e lumtur se kurrë pasi nuk i ndalon vetes ushqime të caktuara.

E në fakt nuk ka gjë më të bukur se një personazh i famshëm që rrezaton pozitivitet e ndihet mirë me veten. Neve na bëhet shumë qejfi për Demin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment