FOTO/ Shikoni darkën romantike të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit për Shën Valentinin

FOTO/ Shikoni darkën romantike të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit për Shën Valentinin

23:05, 14/02/2018

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se e kanë festuar ditën e të dashuruarve në mënyrë speciale.

 Reperi duket se e ka surprizuar moderatoren duke i përgatitur një darkë speciale e romantike, me qirinj e trëndafila.

Marina e ka ndarë me ndjekësit e saj video e cila duket se nuk ka nevojë për shumë komente.

Love each other! #happyvalentinesday??

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment