FOTO/ Valbona Selimllari bën publike dhuratën e Shën Valentinit

FOTO/ Valbona Selimllari bën publike dhuratën e Shën Valentinit

21:55, 14/02/2018

Ajo është një nga femrat më të bukura në showbizin shqiptar. Valbona Selimllari edhe pse figurë mediatike jetën e saj personale e ka mbajtur të feshehte dhe larg mediave. Por duket se këtë herë Selimllari e ka thyer rregullin dhe ka zbuluar dhuratën e ëmbël që ka marrë për Shën Valentin.

Mirëpo, ndryshe nga shumë gra të tjera, Valbona nuk ka treguar dhuratën e partnerit, por atë që i ka bërë një prej fëmijëve.

“Gëzuar Shën Valentinin mamit tim të dashur!”- ka shkruar në një kompozim të adhurueshëm një prej fëmijëve të Selimllarit, që mesa duket e ka befasuar atë.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment