FOTO/ Pasqyre, moj pasqyre, kush i ka të pasmet më të mëdha në botë!

FOTO/ Pasqyre, moj pasqyre, kush i ka të pasmet më të mëdha në botë!

21:08, 14/02/2018

Padyshim është Blac Chyna, e cila ka pozuar duke treguar të pasmet dhe hapur i ka rivalizuar motrat Kardashian.

Këto foto të nxehta ajo i ka bërë në bikini dhe mediat kanë vluar me shkrime për të.

Ato vijnë për Ditën e Shën Valentinit dhe i dedikohen kësaj dite, ndërsa Black Chyna është duke kaluar si është më mirë në Malibu.

Nëna e dy fëmijëve ka treguar të pasmet e saj, duke treguar edhe njëherë, se kur është puna për të pasme, ajo është në gjendje të konkurrojë dhe të fitojë kundrejt shumicës së femrave në botë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment