Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës /VIDEO

Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës /VIDEO

20:23, 14/02/2018

Dje ka lançuar këngën e re. Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’.

Kjo këngë e zhanrit baladë-ritmike është pëlqyer nga ndjekësit e këngëtares. Por, duke u nisur nga titulli dhe teksti, duket se kënga është dedikim për një person, që mbase këngëtarja ia ka dedikuar.

Deri më tani nuk ka pas asnjë prononcim nga ana e këngëtares, por sido që të jetë, teksti dhe kënga në përgjithësi po prek shumë zemra që po e ndjejnë atë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment