Arnav’ dhe ‘Kushi’ tregojnë skenën e preferuar të serialit ‘Si ta quaj këtë dashuri’

Arnav’ dhe ‘Kushi’ tregojnë skenën e preferuar të serialit ‘Si ta quaj këtë dashuri’

19:58, 14/02/2018

Arnav dhe Kushi tregojnë skenën e preferuar të serialit “Si ta quaj këtë dashuri”

Dy aktorët e dashur indianë Arnav dhe Kushi kanë ndarë me fansat e tyre disa sekrete nga xhirimet e serialet ‘Si ta quaj këtë dashuri”. Së fundmi të pyetur nga fansat ata kanë zbuluar skenën e tyre të preferuar e cila ju ka shkaktuar më shumë të qeshura.

“Arnav: Më pëlqen shumica e skenave, por skena kur del e vërteta e shtatzënisë së Anxhalit është e pëlqyera ime.

Kushi: Për mua çdo skenë është e bukur kam luajtur tek të gjitha me shumë dëshirë edhe kam qeshur shumë.”/revistawho

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment