Postimin më të çuditshëm për ‘Shën Valentin’ e ka bërë nusja e nipit të Enver Hoxhës!

Postimin më të çuditshëm për ‘Shën Valentin’ e ka bërë nusja e nipit të Enver Hoxhës!

17:13, 14/02/2018

Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar ironike në postimin e saj për festën e “Shën Valentinit”.

Rezarta ka postuar në “Instastory” disa pjesë nga  fjalimet e kryeministrit Rama ku një nga fjalët që përmendet shpesh është “Ti biem fort, bam, apo të godasim”.

Mesa duket ky ‘urim’ i këngëtares ka disa nota ironie dhe nuk i drejtohet aspak dashurisë në çift, por “dashurisë” ndaj njerëzve dhe individëve në përgjithësi.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment