FOTO/ Getoari fut në sherr motrat Vjollca, Luana i ‘vërsulet’ Marinës: Ose unë, o ai...!

FOTO/ Getoari fut në sherr motrat Vjollca, Luana i ‘vërsulet’ Marinës: Ose unë, o ai...!

22:16, 13/02/2018

Marina Vjollca mes dy dashurive... Motrat më sexy që moderojnë në ekranet e televizioneve shqiptare po gricen me njëra tjetrën.

Teksa ndodhen me pushime në St. Moretz ,  Luanës i ka mbetur hatri me motrën e saj. Marina dhe Getoari kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre por kjo e fundit nxiti debat.

‘Bisha ime” e ka quajtur Marina bashkëshortin e saj, i cili shfaqet me gojën e hapur pas moderatores bukuroshe. Kështu në fakt Marina quan gjithmonë Luanën.

'Tani zgjidh kush e ka emrin bisha', - shkruan Luana. Dhe Marina për ta qetësuar ka pohuar se ajo është bisha femër.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment