FOTO/ Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm në Santorini, zbuloni seksbombën që i shoqëron

FOTO/ Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm në Santorini, zbuloni seksbombën që i shoqëron

19:32, 13/02/2018

Me anë të postimeve në “Instagram”, Xhensila dhe Besi njoftuan se janë “arratisur” drejt Santorinit, duke nisu kështu pushimet e para për këtë vit.

Çifti shumë i komentuar së fundmi  për një shtatzëni të mundshme të Xhensilës, ndodhen në Santorini, nga ku kanë postuar foto të mrekullueshme.

Por ata nuk janë të vetmit shqiptarë të famshëm që po kalojnë pushimet në Santorini .

Edhe këngëtarja Gjyste Vulaj ka njoftuar sot se ndodhet po në ishullin grek dhe ka postuar nga atje foto mahnitëse. Ju kujtojmë që Gjystja është një këngëtaret shqiptare me trupin me seksi, gjë që e demonstron edhe me linjat që gëzon edhe sot.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment