Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

18:35, 13/02/2018

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës. Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment