Trashëgimtarja e Top Channel përlot me postimin për Top Albania Radion: 20 vjet më parë...

Trashëgimtarja e Top Channel përlot me postimin për Top Albania Radion: 20 vjet më parë...

16:27, 13/02/2018

Trashëgimtaria e Top Channel, Sara Hoxha, ka prekur me postimin e saj më të fundit në prag të 20-vjetorit të Top Albania Radio, i cili është në 14 shkurt.

Ajo ka publikuar një foto të vogëlushit të saj London Noor në mjediset e radios dhe krahas kësaj foto të ëmbël ka shkruar:

“Kur ishim fëmijë, unë dhe Lori shikonim, sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e tij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është, duke bërë të njëjtën gjë si ne,” - përfundon Sara postimin e saj prekës.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment