Moderatorja e njohur shqiptare në pranga, çfarë ka ndodhur?

Moderatorja e njohur shqiptare në pranga, çfarë ka ndodhur?

12:40, 13/02/2018

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat apo fotot që poston.

Por mos u shqetësoni pasi moderatorja ka sqaruar se ato kanë qenë për mikeshën e saj që kishte ditëlindjen.

“Kur shoqja të kërkon dhuratën e saj të ditëlindjes”, shkruan Roza e cila në foto shfaqet shumë seksi e veshur me të kuqe e dekoltenë e hapur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment