A janë ndarë Bora Zemani dhe Vin Veli? Moderatorja jep përgjigjen përfundimtare

A janë ndarë Bora Zemani dhe Vin Veli? Moderatorja jep përgjigjen përfundimtare

21:32, 20/01/2018

Bora Zemani konfirmon ndarjen nga Vin Veli. Ajo u shpreh se çifti nuk ka qenë asnjë herë i martuar, prandaj edhe ndarja nuk ka kaluar në procese gjyqësore. Ajo thotë se djali i tyre, Arbori qëndron me mamin dhe me babin pa pasur ditë të përcaktuara të qëndrimit me njëri apo tjetrin.

“Të dy ramë dakort që të lihemi” – tha Bora, duke lënë të kuptojmë se procesi i kësaj ndarjeje ka qenë i qetë. “Ne nuk jemi armiq me njëri-tjetrin, por as kafe nuk pijmë. Takohemi për shkak të djalit.” – shtoi ajo.

Bora dhe Vini kanë kohë bashke. Ajo thotë që ka qenë vetëm 22 vjeç kur ata kanë qenë njësoj. Madje kjo është edhe një ndër arsyet e ndarjes. “22 vjeçarët nuk kuptojnë akoma se çfarë duan.” Ajo shton se “Vin Veli ka qenë gabimi më i bukur i jetës së saj. Madje nëse do të kishte mundësi të rikthente kohën, do të bënte sërish të njëjtin gabim. Dhe kjo për arsye sepse bashkë kanë djalin, Arborin.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment